GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

İADE VE GARANTİ KOŞULLARI

İADE ve GARANTİ KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

Satın alınan bir ürün fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edilebilir. Bunun için;

a) Ürün faturası ile birlikte getirilmelidir.

b) Ürün orjinal ambalajı veya kutusuyla birlikte getirilmelidir.

c) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, boyası çizilmemiş, eskitilmemiş olmalıdır.

İade sırasında ambalajı ve/veya aksesuarları eksik veya hasarlı olduğu belirlenen ürünlerin bu parçaları müşteriye fatura edilir.

GARANTİ KOŞULLARI

UÇAKİŞMAKİNA tarafında satılan tüm ürünler işçilik, tasarım ve malzeme hatalarına karşı en az 2 yıl süreyle üretici firmanın garantisi altındadır. Bazı ürünler ise üretici firmanın belirlediği kurallar doğrultusunda daha uzun garanti süresine sahip olabilir. İlk iki yıldan sonraki garanti süresince oluşabilecek arızalarda garanti hizmetlerinden istifade edebilmek için ürün sahibi üretici firma tarafından belirlenen kurallara uymak zorundadır

Garanti süresi içinde arızalanan ürünler teknik servis tarafından tamir edilir ve en kısa süre içerisinde müşteriye iade edilir.

Yangın, sel, deprem, yıldırım ve benzeri felaketlerle kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı hataları konusunda aşağıdakilerle sınırlı olmayan şu örnekler verilebilir:

a) Ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen voltaj ve çevre şartları dışında çalıştırılması,

b) Ürünün fiziki darbe ve hasar alması.

Garanti kapsamı dışındaki arızalı ürünler UCAKİŞMAKİNA tarafından tamir bedeli karşılığında yapılmaktadır. Tamir bedeli müşteriye faturalandırılarak, peşin veya en geç 7 gün içerisinde talep edilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.